Ciężko jest pisać o sobie, ale spróbuję...

Nazywam się Paweł Mielczarek, znajomi mówią do mnie Pawulon. Przyznam, że bardzo lubię tę ksywę.

Przede wszystkim jestem fanem muzyki. Muzyka towarzyszy mi każdego dnia, jest dla mnie ważna. Uwielbiam jej słuchać. To ona przenosi mnie w inny wymiar i pozwala zapomnieć o tym, co tu i teraz. O tym co przyziemne i namacalne. Muzykę odbieram nie tylko narządami słuchu. Pochłaniam ją każdym porem swojego ciała. Rozbieram ją na części pierwsze, analizuję, wyszukuję w niej smakowitych kąsków… Słowem delektuję się nią.

Pasji związanych z muzyką mam co najmniej kilka. Mam też pozamuzyczne…

Prezenter...

Już nawet nie pamiętam, kiedy zagrałem pierwszą audycję. Zaczynałem w latach 90. minionego stulecia. Od tamtego czasu moje audycje pojawiały się cyklicznie m.in. w: Radio Revolta, Radio Aspekt, Radio Rock Time…

Obecnie swoją pasję realizuję w Radiu ProRock. Zapraszam do słuchania w każdy czwartek od 20:30.

Audycja “Antidotum Rock’n’rollowe” jest miejscem w czasoprzestrzeni, które stało się oazą dla nietuzinkowych dźwięków. Miejscem, w którym wszelkie podziały na gatunki nie istnieją. Antidotum jest przystanią, w której spotykają się ludzie wrażliwi na piękno muzyki.

Patronat Medialny...

Proponujemy ciekawy pakiet dotyczący wydawnictw oraz wydarzeń w audycji Antidotum Rock’n’rollowe. W sprawie patronatu prosimy o wcześniejszy kontakt celem ustalenia szczegółów.

Konferansjer...

Miałem przyjemność prowadzić sporo imprez jako konferansjer. Przyznam się, że zapowiadanie zespołów ze sceny daje mi wielka frajdę. Każdorazowo staram się przekazać zgromadzonym pod sceną fanom jak najwięcej ciekawostek dotyczących artystów, którzy za moment rozpoczną swój show.

Zatem do zobaczenia i usłyszenia na festiwalach i koncertach…