Już są: powtórki dwóch ostatnich wydań audycji!

Antidotum #299 i #300 – obie audycje były Koncertami Życzeń. Utwory do poszczególnych playlist wybrali Słuchacze. Pozostawim je do dyspozycji wrażliwych na piękno nietuzinkowych brzmień Państwa organów słuchowych…

Antidotum 299 – 29.04.2021 

Metalowa uczta wg przepisów Słuchaczy

 Słuchacze po audycji pozostawili następujące komentarze:

Nawoja  z Zebrzydowic: Wyjątkowa muzyka, możliwość komentowania na bieżąco i całość okraszona niewymuszonymi i naturalnymi monologami Prowadzącego sprawiają, że audycja jest jedyna w swoim rodzaju, daje poczucie przynależności do niezwykłej grupy.

Agnieszka z Wrocławia: Poprzednia audycja była dla mnie ciut za ciężka, a ta – w sam raz! Chyba już całkiem przeszłam na czarną stronę mocy. Było super!

Krzysztof z Bielska Białej: To darcie nazywasz muzyką?  Było to co było i już się nie odstanie  i dobrze! Było super

Marcin z Lublina (Stary Metalowiec): Jak to mawia Romek z Kata… “Zajebioza”

Antidotum 300 – 06.05.2021

Wydanie specjalne jubileuszowe

 Słuchacze po audycji pozostawili następujące komentarze:

Marzena z Lublińca: Pomyślałam dziś o energii tego miejsca, która mnie często przyciąga, choć czasem nie po drodze… Tajemna siła o dobroczynnym wpływie na moją duszę, serce, ciało.. Ono potrafi naprawdę uleczyć.. muzyką. Jak las oczyszcza ze złych emocji. Koi nerwy. Otula melodią pieszcząc zmysły.. Czasem mnie przenosi w inny wymiar. Oddaje silniejszą. To takie moje miejsce mocy.. Dziękuję i dobranoc.

Beata z Częstochowy: Każdy wybrał na swój sposób ulubiony utwór , a nie zrobiło się nudno od przebojów, czy kawałków oklepanych… Było miło powspominać i przeżyć piękne chwile i emocje, które wywołuje ZAWSZE dobra muzyka…Oby tak do 1000 audycji! Nie sądziłam, ze ponad 4 godziny tak szybko przelecą…. Dzięki i dobranoc!

Adam z Tarnowskich Gór: Świat oszalał, pędzi, jak szalony, ale raz w tygodniu można odstawić to na boczny tor i posłuchać dobrej muzy. Dzięki!

Życzę najwspanialszych doznań podczas słuchania powtórek – Pawulon