Wywiad z zespołem Dragon już niebawem na You Tube

     Na moim kanele You Tube “BEZ ROZGRZESZENIA” niebawem pojawi sie obszerny wywiad z muzykami zespołu Dragon.  Zapis video z niezwykle ciekawej rozmowy z Gronosem, Fazee’m i Fredem zarejestrowały kamery obsługiwane przez Orlinę i Nadara z Savitarium.   Muzycy niedawno reaktywowanej legendy ekstremalnego grania opowiadali o przeszłości, a także o teraźniejszości, czyli o nadchodzącym wielkimi czarcimi krokami ich najnowszym albumie „Arcydzieło zagłady”. Premiera płyty odbędzie się 19. lutego, a tydzień wcześniej – 12. lutego – na kanale BEZ ROZGRZESZENIA ukaże się nietuzinkowy wywiad.  

     Zdradzę, że początkowo muzycy Dragona bronili się przed opowiadaniem o starych dobrych dla muzyki metalowej czasach, ale gdy już zadałem pierwsze pytanie dotyczące lat 90. to popłynęli niczym rekin w głębiny. W rezultacie powstało mnóstwo materiału skutkiem czego wywiad trwa około 2. godziny.  Jest mega obszerny, ale zarazem pieruńsko ciekawy.

W promocję filmu zaangażowały się zacne mediakliknij w nazwę, alby przenieśc się na stronę patrona wywiadu.

* Metal UP! * New Wave Promo * Metal Mundus * Radio Prorock * NetFan.pl * 

    Pozdrawiamy Partnerów medialnych! Natomiast fanów Dragona prosimy o uzbrojenie się w cierpliwość. 12. lutego „Metalowy Smok” was pożre!!!